Amdről intelre?Intelről Amdre?
  • Tumor
    #173
    Lehet, hogy igazad van, sztem nekem is most ez lesz az útolsó így vásárolt gépem, utána már le fogom sz@rni az egészet. Azonban :) amiről írtam, nem egy csoda-processzor, mind össze 30 nettó, ami nem kevés pénz, de ha veszed azt, hogy ami ilyenben AMD, az 68 nettó, akkor arra már én is azt mondom, hogy pénz.... a videókártyának megteszi egy ti4200, ami 29 nettó (ABIT) és vízhűtéssel (az lesz) kb megy egy ti4600 szintjén, ami pedig jó szolgálatot fog még tenni arra a 2 évre míg fognak érdekelni a játékok.....mind1. Végezetül ezt mindenkinek mondom: nem sok hozzászólás volt, de minden esetre ez idáig nem bizonyosodott be, hogy bármivel is rosszabb lenne a rivális bármely megoldásánál, tehát legalább u.olyan jó, de valószínűleg jobb. Ugyanez(ek) a megoldás(ok) az AMD-nél is megvannak, de még az Intelnél is akad(hat) még ilyen. A lényeg az, hogy ha teljesítmény palettátt nézzük közel azonos arányban vannak megoldások az adott szinten, így akár tenkinthetnénk azonos tudásszinten a két márkát; nem kellene végre vitázni, szítani azt a kib@szott parazsat, hanem nyugi lehetne és mindenki nyugott szakmai-tapasztalati dolgokról értekezhetne itt. Na ehhez mit szóltok ? Elvégre nem lehet örökké ezen rágódni, vagy igen .... ?