Mi olyat tettél, amit szerinted nem is tettél?
  • Gladiator
    #68
    most szombaton iszonyat benyomtam egy szülinapi bulin. negyed 3kor értem haza. levetkőztem teljesen, csak zokni meg talán boxer maradt rajtam és lefeküdtem. viszont a sötéttől elkezdtem szédülni és rámjött a hányinger, ezért gyorsan felültem és felkapcsoltam a lámpát. és itt kúrtam el. ugyanis elaldutam ülve:) apám hajnali 5kor felkelt, mert vmi világosságot látott a szobámból, és mikor bejött mit látott? drága egyetlen fia pucéran alszik ülve az ágyán. elkezdett ébresztgetni, nem keltem fel. Felkeltette anyámat, együtt próbáltak, de csak motyogtam össze-vissza... reggel semmire sem emlékeztem, nem is értettem előszőr, hogy minek veszekednek velem.
    másik eset ugyanígy, tök részegen hazamentem, befekszem, jött a hányinger, felkeltem, villany fel és elaludtam.
    apám ismét olyan hajnalban felébredt, bejön rámordít, hogy mi a szart csinálok. felugrottam, azt csak akkor láttam, hogy kabátban, sapkában, sálban fekszem. mondtam neki, hogy csak esemest írtam és elaludtam közben. benyalta:)