Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.

A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
  • czs1
    #44927
    sziasztok! segítségre lenne szükségem. Két napja a következőket produkálja a gépem:
    bekapcsolás után a szgép LEd-je folyamatosan világít, mintha 1000-rel dolgozna a gép, de egyáltalán nem jön be semmi. Normál esetben a monitort suspend üzemmódból a gép kapcsolja be automatikusan, de most ez sem történik meg. Egyszerűen nem indul be a bootolás. Majd többszöri reset után egyszercsak beindul, és tökéletesen működik minden. Majd a következő gépindításnál kezdődik minden előröl.

    Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a baj? Alaplap, táp, winyó, vagy esetleg valami vírus (Norton Antivirus nem talál semmit!)?

    Előre is köszi!

    czs1