Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.
A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
-
smigiboy #43566 Hali nekem is hasonló problémám van! 1 szerűen lefagy a gép 2 percenként,de ha tolok 1 rendszer visszaállítást akkor érdekes módon mükszik addig míd nem kapcsolom ki a gépet először procira gyanakodtam mert felhúztam utána visszavetem most alapon megy és 40-45 fok közöt mozog (e7300) .VGA max 40 fok (9600gt)winyó 35 memóriát nem tom h kell megnézni!
Továbbá..
Kéne frissítenem a biost de nem merek hozzá kezdeni mert azt hallottam h azzal kilehet nyírni az alaplapot igaz ez (asus P5K)?