Ez az általános segélykérő topic, itt tedd fel az olyan kérdéseket, amelyekre néhány mondatos válasz valószínűleg elegendő lesz, ne nyiss új topicot emiatt.

A felesleges új topicok nyitása (és az oda beírt idióta reakciók) mind büntetőpontokkal lesznek jutalmazva (a reakciók súlyosabban).
  • sadi57
    #38113
    Nah akkor. Az a problémám, hogy a gépemen szinte minden játék akármilyen grafikán futtatom ugyanúgy szaggatnak... Inkább mondok példákat, KOTOR 2, HL2, Wc3:TFT. Már a legújabb drivert raktam fel, a gépet is raktam újra(csak azt a meghajtót ahol a windows van), és már vírusírtókat is futtatam le, de semmi eredmény. Néhányan mondták hogy a videókarim lehet a hibás(Geforce 6600GT 128 ddr ram), mások hogy a ramom(1.5 Gb ddr ram, de azt már cserélgettem de úgyse lett jobb. Akinek lenne még pár tippje, hogy mi lehet a baj, azt megnézném HÁTHA az a probléma. Előre is köszönöm a segítséget