5.1-es hangfalrendszer házimozi támogatás dts dekóder és erősítő dvd lejátszót, Milyet? Hol? Mennyiért?
  • MrSpock
    #1288
    Pontosan ,ahogy írod,azért vana mélynyomó hogy anagyon mély kb 40Hz alatti hangokat szólaltassa meg. Persze vannak jobb hangfalak amik akár 25Hz re is lemennek mélyben,de az nem 20ezres kategória. És magának amélynek az aszerepe,hogy esetlegesen rálehessen vinni ha nem tudja a kicsi doboz leadni. De persze ez dimanikában és enéym részletgazdagságban messze nem nyújt olyant. Elvesznek a hangok.Erősítőn belehet állítani hogy melyik dobozokat tehermentesítse jobban..vagyis nálam de mondjuk nekem H/K 7.1em van. Ugye össz mély hangokat vigye át,vagy csak a frontoknak segítsen,vagy kimondottan speciálisan csak vágási szint alattit. Sorround hangdobozoknak nem is az a feladatuk hogy írtó mélyet adjanak. Én nem hiszem hogy az erősítő mélyleadásával van gond.
    Sztereoban is azért kellene mélyeket adnia. De mint írtam egy kimondott audioerősítő ebben sokkal jobb mint egy alsó/középkategóriás házimozi.