• qgloaf
    #17
    Sajna én Chello-t használok, és ez uton is szeretnék mindenkit óvni ettöl a csomagtol. Gondolom már mindenki kitalálta: nálam már érényesitették a korlátozást. Azota 7,5K-val süvitenek lefelé a cuccok... Az "elképzelhetetlenül nagy" 15Gb-os korlátot kevesebb mint 2 hét alatt elértem, uh több, mint 2 hétig élvezhetem ezt a fantasztikus sebességet. Amugy a nem lekorlátozott sebességgel vannak problémáim: én az általam tapasztalt átlag 55K/s (elméletileg 512Mbps=64K/sec) letöltési sebességet sem nevezném tul gyorsnak. Pl Szegeden (én egy Pesten tanuló szegedi vagyok) a Tiszanet 27Mbps letöltési, 2,5 Mbps feltöltési sebességet igér, korlátlan letöltés mellett (nem kamu, egy haverom több, mint 200K-val tud letölteni). http://home.tiszanet.hu/araink/arlista.shtm?xid=2, (az oldaon kiderül, hogy a havidij is joval kevesebb, mint a Chello-é) szóval ezek után én a UPC helyében nem merném szélessávú internet szolgáltatonak nevezni magam... Ja, és mégvalami: az Elöfizetöi Szerzödésben, amit az üzletkötö elém rakott a telepitéskor, természetesen nem szerepelt a 15Gb-os korlát...elolvastam és egy sorban irják, hogy a fecni aláirásával elfogadom az "általános szerzödési feltételeket", melyben már szerepel a korlátozás, ami persze az interneten érhetö el... De hogyan is olvassam el, ha addig nem volt internetem...? Ez nem esik véletlenül a fogyasztó félrevezetése, vagy megtévesztése kategóriába...? És persze aláirtam 1 éves hüséget, szóval kb 25 rongyba kerülne a szerzödésbontás... Király mi?! Szóval UPC Chello SUXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!!!!!!!!