• TheZsenyka
    #38
    Átolvastam a hozzászólásokat és következőket gondolom (lehet vele vizázni):

    - Az ID Software annyira van bajban mint amennyire én vagyok a Római Pápa. (Segítek: Nem Én vagyok a Római Pápa)

    - Egyetértek GregSB-vel abban, hogy Carmak legfeljebb eladja valamelyik megúnt űrsiklóját vagy privát navigációs szatelitjét és további 2000 évre biztosítva van a forgótőkéje (más kérdés hogy a Csendes-Óceáni Középső Hadtest Őrző-Védő szolgálatai mennyi pénzt emésztenek fel ebből a vagyonból, amikor biztosítják Carmak 1:1 arányú Titanic klónjának hajóútjait a Föld körül...)

    - Az ID Sofware háza tájára NVIDIA, Microsoft, ATI, Intel és ETC. felségjelű targoncakonvojok hordják be a készpénztől roskadozó raklapokat a következő mellékelt üzenettel: "Mr Carmak! Please develop an ultra-cool/awesome/asskickingsome/megabrutal/amazing/astonishing/bestseller game that requires yet non-existing ultra-mega-cool hardware in order to run in full detail 'cause we want to sell millions of new hardwares each month to our customers world wide... please... pretty please... pretty pretty please...

    -A történet arról szól, hogy az elvakult USER megvegye a leg vadállatabb új cumókat az legújabb gigakúl gammákhoz.

    -FIZETNEK a fejlesztőknek azért, hogy NE OPTIMALIZÁLJÁK AZ ENGINE-t az OLDER cumókra...

    Ez a kurva nagy igazság...