• MATRIX
    #54
    Latom, eleg sok hulye ember van itt is.

    Mit varnak a magyaroktol? Azt, hogy megvegyek az eredeti jatekokat 11900-ert vagy nehanyat meg tobb penzert is, arrol nem is beszelve, valamikor ennyi penzert mit kapsz, neha szar jatekot, neha jo a jatek csak 3 nap alatt vegigviszed...
    A masik meg az, en most amerikaban vagyok, en azert atlatom a piaci helyzetet: az atlagkereset 6X annyi (legalabb) mint itthon, a csorok ugy elnek mint Magyarorszagon az uzletemberek, (nekik nem 3 db 100 cm atmeroju tv-juk van, hanem csak egy). Es emellett az elekronikai dolgok 20%al olcsobbak, a ruhak 30%al, a szamitogepes es egyeb szoftverek is olcsobbak atszamolva mint otthon. Itt elmesz dolgozni a McDonald's-ba (csak diakmunka) es az oraber 6-8 dollar, dolgozol 8 orat es siman megveszed barmelyik eredeti jatekot. Otthon 1 napra kapsz annyit diakmunkaval, mint amerikaban 1 ora alatt kereshetsz meg...
    Es akkor itt el kene gondolkozni, hogy ki a szemet, az aki a kemeny munka utan hazamegy, es leul kaloz jatekkal jatszani, mert az eredetit megveszi, akkor csak kajara nem lesz penze. Mert szerintem ez nem jo hozzaallas: ha nincs penzed akkor csak dolgozz tobbet, ne szorakozzal (aztan szorakozas nelkul depresszios leszel, majd ongyilkos).

    Ja es meg egy dolog. Vettem egy evvel ezelott eredeti offspring cd-t kb 5 rugoert. Es ezert mit kapsz: mar nem mukodik a cd (egyszeruen akadozik), mert a kiadok megprobaljak a legszarabb minosegu cdkre irni a zeneket mert ezzel is csak keresni akarnak. Ha eredetiben veszem meg, akkor legalabb lenne valami minoseg!!!

    NA koszi mindenkinek, aki vegigolvasta, szerintem van benne igazsag, es nem csak hulyesegekrol beszelek.