Tony Hawk 4
  • Maathe
    #390
    Hello!

    Lehet h egy kicsit későn, de most kezdenék el jáccani a Tony Hwak 4-el, mert ezek az új, AMerican Wasteland, Undergrpund 2-k nem jönnek be. Nah a lényeg, 2 CD-ből áll, az egyiken a Telepítő, a másikon a Crack és 27 db. TGR fájl! AVolt egy .nfo is, amibe ez állt:

    --------------------------
    |Tony Hawk's Pro Skater 4|
    --------------------------


    Instructions for Install:

    1. Mount or burn image.
    2. Install game.
    3. Replace the following files: @installdir@\START.exe ; @installdir@\GAME\SKATE4.exe with the files in Crack dir on Disc 2
    4. Create a dir in the install dir called "Video" and copy the "dataXXX.tgr" files from Disc 2 to that folder.
    5. Enjoy the game!

    Én így csináltam: Elindítottam a telepítő .exe-t, feltettem, Crackeltem, utánna azt írja h csináljak egy Video nevü mappát, a TGR-es fájlokkal, én be tettem mind a 27-et, utánna azt be másoltam a Program Files/.../Tony Hawk 4/Game mappába, gondolom ide kell, mert itt vannak a játékhoz szükséges mappák! Utánna elindítottam, kijött az az Options ablak, a felbontással, meg az az írányításos mappa, rá Klikkeltem h THPS4 Play! de nem csinált semmit! Nem tudom mit csináljak! Léccy vki segítsen!
    Előre is THX!