• Naranek
    #23
    "Naranek: nekem van egy compaq PocketPC-m es van rajta start menu. Mit ronthattam el? :)"
    Haat, az nem egeszen ugyanaz :))

    "ugyanis tobbek kozott nincsen benne java, es tesznek bele"
    Ez nem hackolas, egyszeruen telepitenek egy alkalmazast, ami futtato kornyezetet nyujt a java appleteknek.. A hackolas az, amikor a rendszer lenyeges reszeit eltavolitjak, es/vagy atirt reszeket helyeznek bele, ami rontja az eredeti rendszerhez kepesti stabilitast..

    Mindenesetre megnezem azt a szolgaltatot, vagy gyartot, aki bele mer nyulni az MS szoftverebe, meg a gatyajat is leperelnek rola..
    Jusson eszedbe, hogy a PC-forgalmazoknak meg az sincs megengedve, hogy a forgalmazott gep desktopjara sajat alkalmazasaik ikonjat kitegyek..

    "A pocket internet explorer pedig egyenesen hasznalhatatlan"
    Hat ezt nem tudom elhinni.. Igaz en ugy teszteltem anno a PocketIE-t, hogy a dokkban csucsulo iPaq a PC-n keresztul latta a netet, de gyors volt es nem "renderelt" semmit, hanem kipakolta kepet es kesz..

    "A frissitesrol meg annyit, hogy biztos sok geek van, aki szivesen szorakozik ilyesmivel, de a nagy tobbseg megveszi a keszuleket es hasznalni szeretne."
    Itt igazabol nem szoftverfissitesrol van szo, hanem egy uj rendszer telepiteserol..
    A PocketPC es a PocketPC2002 kozotti kulonbseg nem mondhato frissitesnek, ha megis, akkor a Win98 a Win95 frissitese es nem az utodja :)))

    Aki meg nem meri feltolteni a megvasarolt uj rendszert, az beviszi a szervizbe, es ott megteszik neki..