Nem felejtünk :-()
  • [Walaki]D`Lair
    #55
    Pont egy éve az első LAN-Party-n amin résztvettem, 2 osztálytársam volt még rajtam kívül.Az egyik gyereknél voltunk, aki Az udvarukon álló "kisházban" lakik. Azt tudni kell hogy én és a másik haverom irtóra paráni tudunk a horror cuccoktól, erre kitaláltuk kb hajnali 2-kor hogy játszunk a Nocturne Demojával! Képzelhetitek vak sötét, síri csönd. Na elkezdtem az elejéről (még sosem játszottam vele de ők sem). Annál a résznél ahol valami szűk folyosón kellett menni le közvetlenül az elejénél futok mint az őrült lefelé és azt látom hogy 2 db kar villan meg a kamera alján amikor váltott a következőre. Sikítás, minden. Lövök ezerrel. Kész legyaktam. Adrenalinunk 200% Idegzet kész :DD Na leértem. Valami moziterembe értem. Nézek körbe és a világított vászon mögött elment egy zombi!!!!! Na erre én meg a haverom már szabályosan remegtünk!!! A másik gyerek is parázott rendesen. kb 2 percet ott vártam a teremben mert nem mertem továbbmenni. Mikor elszántam magam nekiindultam és kiléptem az ajtón. Na nem kellett volna. Kinn várt 2 zombi. Ha hallottatok már torokhangú sikítást akkor tudhatjátok mi volt :D Elkezdtem ész nélkül lövöldözni közben önkívületi állapotban üvöltöttem: "Retkes kurva zombik a kurva anyátokat csapkodjátok basszátokmeg!!!".....stb. Nos egy lövésem sem talált ők meg kinyírtak.

    A Nocturne-t azóta sem vettük elő, sőt még most is szoktuk emlegetni.De az akkor olyan hangulatot teremtett hogy na. A haverjaim mivel dohányoznak 3 cigit elszívtak egymás után énmeg egy liter kólát. És még egy 2 órán keresztül remegtem :DDD