Help!
  • uikka
    #5068
    Sziasztok
    Lenne egy nagy problémám.
    Na akkor leírom a történetet:
    Egyik nap letöltöttem egy játékot(uTorrentel) és a NOD jelzett(idézem:"többszörösen fertőzött objektum" a következő válotta ki explorer.exe fájl módosításkor lehetőségek: Törlés Kihagyás) és én töröltem, de ekkor belassult a gép, és nem akarta letörölni...
    Újraindítottam a gépet, ekkor már sikerült, de ennek a játéknak a lemezterülete eltűnt... elkezdtem nyomozni, de úgy véltem nem tűnt el, ezért ráhagytam... letöltöttem egy programot uTorrentel... nem akarta letölteni, ezért megpróbálok egy másikat, és azt sem akarta tölteni.
    Na jól van ráhagytam, de erre érkezett egy figyelmeztetés azzal, hogy kevés a lemezterület... megnéztem... hááát kerekre tágült a szemem(0 bájt szabad terület) megfogtam CTRL+ALT+DEL és gondolom vmi csatorna hozza le titokban a dolgokat, erre leállítom a "BTDNA" nevezetű folyamatot, és ennek a hatására a 0 bájtból 1,12 GB-lett... 10 másodperccel később 2-10MB/másodperc-cel fogyott a lemezterület...
    erre letiltom az Internetkapcsolatot... ekkor kezdett begyorsulni a gép(kb 256 MB-nál meg is állt).Kihasználtam a helyzetet és először letörlöm a Bittorrentet... ezzel nem volt semmi változás letörlök pár cuccot(lehet ez is benne volt) és ez így KB 4-5 GB lehetett...
    Na ezután le akarom törölni az uTorrentet, de jön a NOD egy üzenettel, hogy többszörösen fertőzött fájl és ezt a következőnél vette észre "svchost.exe fájlmódosításkor vette észre"... újra 2 lehetőség törlés vagy kihagyás. én a törlésre nyomtam... letöröltem az uTorrentet és evvel 12,4 GB lett szabad terület. Szerintem itt volt valami probléma, mivel lehet visszajött a múltkori hely(3,90GB)...
    Ez a történet...
    Ja igen és ellenőriztem 2 nappal ezelőtt(2 riasztás között) a gépet, de ezek nem találtak semmit.
    Ja igen és az egyik vírusirtó (valós idejű védelem) azt jelentette, hogy a BTDNA "szerintem" hátulról próbált csatornákat fenntartani...
    Huhh...
    Remélem tudtok segíteni.
    És mondjatok tippeket, hogy hogyan tisztítsam meg a bit-csatornákat...
    előre is köszi.