TVtuner progi
  • szasza_1
    #13
    A hangra már rájöttem, a 60 fps meg attól lehetett, mert felvétel közben néztem a képet, de ha kinyomom, akkor a beállított értréken vesz fel. Egyből divx-be nyomom, valami 3xx*288-as felbontásban, meg 2000 kbps-be. A hangot meg mp3-ba. Csak az a gondom most meg, hogy amikor felveszek, akkor a kép nekiáll 2-3 pxelt jobra balra ugrálni. Nem tudom, hogy mitől lehet. 7xx-5xx as felbontásban meg nem birja a procim. Sajna. Meg kiprobáltam a Cyberlink PowerVCR II 3.0-ás progit, külsöre egész jól néz ki, csak nem tudtam fölvenni vele, mert mindig valami hülyeséget írt ki. Ebben az iuVCR-ben meg az is tetszik, hogy lehet állítani a preview felbontást. Nem tudom, hogy miért, de 640*480-ban elég szar a kép, de nagyobb felbontásban meg jó (valami 7xx*5xx), csak mozgásnál meg igy csikos lesz. Szerinted ami a honlapján van driver, az jobb vagy rosszabb, mint az eredeti. Mert méretre a file-ok sokkal kisebbek, mint az eredetiben. Te divx-el mekkora bitrátával veszel fel, meg milyen beállításokat használsz? (DivX 5)