bakker...
  • Borg
    #2
    na köv a probléma.
    szar a bill itt, bocs a hibákért.

    Szóval adott egy gép: VIA forint előtti alaplap, 466celeron,savage4 Agp videokártya, win2000 (sp-k nélkül).
    Nem az én gépem, mindössze rendbe kene hoznom..

    Szoval egyket napja a kedves usernek azt csinalja, hogy random ujraindul, altalanos vedelmi hibat okoz( ilyet se surun latni win2k alatt), ha ranyom egy programra akkor vagy nem csinal semmit, vagy elinditja, aztan resetel, vagy kekhalal, vagy egesz egyszeruen normalisan megz, random modra.
    Eddig ugye ilyen gondja nem volt.

    Amit probaltam:
    legujabb VIA 4in1 driver - no effekt
    legujabb, es egyel regebbi s3savage4 driver- no effekt, bar egyszer legalabb kiirta hogz annak a dll-je lehet a hibas
    ibm dft teszt, winyo,alaplap problema mentes
    BIOSban procit visszavettem, ramot visszavettem, hdd-t pioba raktam, SEMMI HATAS

    win2k event logja eloszor nem is mukodott azt irta hibas. letoroltem, ujracsinaltam a naplokat, és mos mar loggol. olyan hibakkal tömi tele, ami meg nekem is kinai, mint hogy "WinMGMT WMI ADAP nem tudta feldolgozni a teljesitmenz fuggvenytarat,perfdisk, mert idotullepes volt a kovetkezoben:open". Na erre varrjatok gombot. Aztan ettol kezdve sokminden idotullepesbe utkozik, servicek fagynak szejjel stb...

    tippekert halas lennek...