Vodafone+internet+R600
  • Pheel
    #78
    "- infraport valoban nincs."
    És gondolom cseppet sem hiányzik...

    - asszem 15 smst tarol.
    Én meg tom, hogy csak 10-et...

    - a kijelzo es a gombok semmivel sem kisebbek a nokia es ericcson cuccoknal. A felso 3 menugomb valoban kicsi, viszont kilometeres hely van korulottuk, nem okoz gondot.
    Kivéve, hogy kicsik és nem lehet megnyomni.

    - aksi: az alap aksi (500 mAh) kb 3nap, viszont ha nem eleg, vehetsz hozza 1000 mAh-sat.
    Persze! Meg akkumlátort a hátadra, mi? ;-) Hirtelen már nem is lesz olyan kicsi az a telefon.

    - ITAP-ot nem hasznalom. :)
    Az a te bajod. Végülis lehet futva is Rómába menni, de minek, ha van autó is.

    - kulso antennaval is kisebb egy nokia vagy ericcson telefonnal.
    Izé. Mikor láttál utoljára Nokia telefonokat? A 2010-es óta egyet sem? ;-PPPP

    Minek neked 150 sms? Persze ha van, ingyen minden jo, de kihasznalod? Nem videofilmet kell benne tarolni. ;)
    Minek? Mondjuk megmarad minden, amit meg akarok tartani és sosem jön az az idegesítő üzenet, hogy megtelt a teló. Nem elég ez neked? Megvalósítani meg 500 Ft kb.

    A nokia es ericcson cuccokkal az a legnagyobb bajom hogy nagyok. Felrakod mondjuk ovcsipeszre, aztan mikor leulsz, katapultal a telefon. Nehezek, lehuzzak a zsebedet.
    Ajánlanám a figyelmedbe a Nokia 8310 és 6510-es modeljeit, amik olyan nehezek, hogy 83 ill 84 grammosak. Hűha! Nekem időnként meg kell néznem, hogy megvan-e még, mert nem érzem a súlyát. Méretre pedig, meg fogsz lepődni, ha kidugod a fejed a Motorolás homokból :PPPPP

    Utolso nokiam egy 3150 volt, azt mindig leraktam, mert kenyelmetlen volt, aztan meg lehetett visszamenni az ottfelejtett telcsiert.
    Mondom. Régebben meg voltak aktatáskaméretű telefonok is. Ahhoz képest egészen jók az új Motorolák :PPPP

    Ezt eszre se veszem hogy ott van az ovemen, sot, mindig ellenorizni kell hogy nem loptak-e el (pl diszko, busz).
    Akárcsak a Nokiák...

    Es nem csunya. :) Mondjuk a v51 fedelen levo kromozott csik jobban teccett, viszont a v66 is eleg kulturalt.
    Háááááát. Izlések és pofonok. De ez mindegy. Szubjektív.

    Nokiabol tenyleg nincs 4+1? Azt hittem csak reklam a motorola oldalon hogy a vilag elso 4+1 gprs telefonja.
    Végre valami, amiben a Motorola lehet jobb. A Nokia sosem siet el semmit, mégis mindig időben van. Minek kapkodni. Nézd meg pl az MMS-t. Lassan lesz a Nokiákban is, eddig meg nem használta a kutya sem...

    Na üdv!