\"bkv\"

Vélemények, tapasztalatok, történetek.

| busz | metro | villamos | trolibusz | hév | éjszakai | egyéb |
  • molnibalage83
    #6930
    Az én véleményem az, hogy ez az ország addig ne rendezzen olimpiát amíg a fejekben és állam vezetésében kb. nem lesz olyan rend, mint volt/van Ausztráliában vagy más fejlett országban. Ez az én életemben nem vagyok benne biztos, hogy bekövetkezik. Elég csak az elmúlt éveket megnézni. Annak ellenére, hogy a rendszer vagy gengszterváltás 25 éve volt az ország működése még mindig túl sok helyen emlékeztet a régire. A külsö más, mert a világ is megváltozott, de a reakciók és a hozzállás döbbenetes...

    Az az ország, ahol az egészségügy ~5 éven belül az összeomlást eléri, az ne olimpiát akarjon rendezni...

    OFF
    Valójában már most összeomlott az egész egészségügyi rendszer, csak sokan befogják a szemüket és a fülüket. Csak azért ketyeg el még éppenhogy a rendszer, mert aki megengedheti magának már magánrendelésre jár vagy mint pár hete volt, a fickó saját magát operálja meg otthon...

    Nézd meg, hogy a teljes finanszírozásból mennyi már az állami rész a lenti videóban. Akinek meg nem telik rá az sokszor szépen és csendben meghal vagy szenved vagy a kevés pénzét is ökörségekre bassza el.

    Ezek után kérdem én, hogy mire fizetem egyáltalán a TB-t, mikor ha gyógyulni akarok, akkor mindenhol magánrendelésre kell járnom..? Barátomnak TRAUMÁS sérülés után kontroll CT-re 3 hónap várakozási idő, ha nem fizet. Röhej...

    Tegnap nem láttak el a fővárosban háziorvosi rendelésen, mert nincs bejelentett fővárosi lakcímem, pedig a szigetszentmiklós háziorvost megkérdeztem, mikor ott jártam nála csak papírokért, hogy ez nem gond.

    Egy ilyen kibaszott szutyok ország ne pályázzon olimpiára ilyen korrupt vezetőkkel és "mentálhigiénás állapotban", mert csak magát röhögteti ki, hogy még a brazil olimpiánál is nagyobb bukta lenne.

    ON