Nevetséges amit müvelnek !!
  • bodesz
    #78
    sztem ezt a témát bekéne zárni fajgyűlölet miatt kb...szánalmas...egy néger miben más mint egy fehér mármint hogyjövünk mi(emberek és nem fehérek) ahoz h négernek nevezzünk is vkit.színesbőrüek...más a koponyájuk mint minden 1es embernek.minimális külömbségek miatt bárki is képes elítélni bárkit is szánalmas...ha valakinek a munkáját elveszik és ráfogja pl egy japánra mert ő kevesebbért elvállalja akkor ott a gond h maga az ember nemvégezte jól a munkáját v túl sokat kért...de igen 1szerűbb egy más emberre fogni akinek más a színe.SZÁNALMAS.hogylehet ilyen topicot nyitni??? :S.nevetséges ez a drogtéma is...nemistudom ki fejlesztette ki a világ legerősebb kenderét amit máig is termesztenek(USA...) a kokaint és ezekt sem tudom h hol is kezdték el venni (világszerte).a négerek ahogy ti nevezitek őket lehet hogy jobbak 1es zenei műfajban nem is kicsit jobbak...hány olyan fehér embert láttok aki tud is rappelni?nemtúlsokat én feltok sorolni kb 10et+magyarok akik hozzá sem hasonlíthatóak a világszerte ismertekhez bár magyaroszágon sokan szeretik őket mint én...még 1szer leírom EZ SZÁNALMAS...szídjátok magatokat ha nemtetszik a négerek zenéje amit ti a rappnek állítottatok be bár sztem ez a JAZZ.a rapp eleinte meg jazzes és volt h ősdisco stylos volt mint pl a breakzene anno amit nemtomminek is neveztek.ha a négerek jobbak valamiben lehet más ember bármi másban jó...lehet h van vmi "tulajdonságuk" amivel jobban értenek a zenéhez jobban szeretik vagy nemtudom.de ez van.ő jobbak te meg nem...nemtom miért kell ezért leszólni őket...SZÁNALMAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . azhogy valaki nemszereti a rappet azis 1dolog de nemkell oltogatni miatta senkit én pl nemszeretem annyira a rockot mégsem oltom szarrá őket minden generációnak más és más szokásai így más és más stílusa is van.