• braindance
    #142
    Lusta vagyok visszaolvasni 117 előző hozzászólást, csak az utóbbiakat olvastam el.
    Tényleg furcsa, hogy mi alapján állapította meg a matáv azt a bizonyos 40 órás felső határt. Csak modemes kapcsolatokat vett figyelembe? Mert szerintem ha belevette volna az összes ADSL meg kábeles embert (magamból indulok ki a napi átlag 4 óra netből, de van amikor egész nap gyűr a gép...) akkor csak akkor jöhetett ki az az átlag 15, ha az össz telefontulajdonossal osztották le...

    Másik: valaki frappánsan megjegyezte hogy amerikában az net elérések fele dial up modemes.
    Na most éppen abba gondoljatok bele, hogy a másik fele meg broadband. (éppen most ünnepelték magukat)
    Igaz magyarországon az egy háztartásra jutó személyi számítógépek száma messze elmarad az amerikaitól, mi lenne hogyha a régiófejlesztésbe bevonnák (ahogyan most is teszik, csak egy kicsit előretekintőbben) a hálózatfejlesztést is?

    Jó, tudom, álom marad hogy behúzzák az T1-et minden lakásba ingyen, de miért nem lehet megoldani a hazai helyzetet úgy, hogy már nem a lassan elavuló modemes kapcsolatot tekintjük mérvadónak. Ennek másodlagos megoldásnak kellene lennie.
    A falukban már szétosztani a kapcsolatot nem lenne nagy munka, ha elvinnék a kábelt mindegyikig.

    Én perspektívát a upc féle kábeltévé-telefon-internet szövegben láttam, dehát nem nagyon akarják mindet összesen havi 5-6 eft. fix áron adni... :(