• Supergamer_real
    #11
    Eleg sokmindenben egyetertek veled, de

    iNTEL: Ok valoban a legmagasabb frekvenciaju processort ok aruljak, az is rendben van, hogy barmelyik jelenlegi AMDnel gyorsabb (alaporajel).

    Linux-Windows: Nekem is valami 20 alatti szam remlik res kapcsan, de ne felejsd el, hogy a linux mogott - mint mar mondtam - nem all ott a legnagyobb szoftverceg - ez ugye mindjart mas igy.
    OK a windowsokat is lehet relative bisztonsagossa tenni, de amit legtobben kenyelmesnek hivnak a legtobbszor a problemak forrasa mert a draga Win az esetek tobbsegeben cselekszik es csak utana (vagy egyaltalan nem) kerdez.Nekem szemely szerinte kevesebb ido beloni egy normalisabb linux szervert vagy egy linux halot mint egy ms.(bar ebben kozrejatszik az is, hogy ahol lehet elonyben reszesitem az elobbit)

    Okoska:Az, hogy a progik nagy reszet AMDre is optimalizaljak nagy valoszinuseggel meg is fog szunni.Hacsak az AMDnek nem lesz nagy szerencseje, mert nem tudom elkepzelni, hogy sokaig megeri mind SSEre (SSE2re, vagy a kov. nemtom talan SSE3ra ami meg az iden be is mutatkozik, de itt errol sem cikkeznek) amikor az AMD licenseli az SSE-t.

    Szatvrosz - inkompatibilitas, instabilitas:Mara elerkeztunk oda, hogy ez a hiba inkabb egy gagyi alaplap, ram tap hibaja mint az alaplape.De ha ugyanezt 3 eve mondod, lehet, hogy egy szot sem szolok, de azota eltelt egy kis ido.

    Nagy kornyezetben kellet AMDs gepeket felugyelnem tavaly, tenyleg termetes halo es abszolut semmi de semmi problema nem volt veluk, egy sem egett le, nem fagytak etc.