Northwood 2.4GHz
  • Supergamer_real
    #36
    Na vagyok, csak nem neztem ide vissza mar egy ideje.Akkor a valaszok a kerdesekre sorjaban:

    #21 De hasznalhatod magasabb orajelen altalaban 800MHZ pluszt ki lehet sajtolni egy "A" szerias 1.6-os P4bol.Normalis huto akkor sem art mert a P4 hajlamos magas homersekleten leszabalyozni magat.

    RECC/ECC-t ne vegyel.Gyakorlatban nem latod majd hasnad.ECC - Error checking and correction, vagy masoknak Error correction code neven lehet ismert.Szerverekbe.(Hobby szerverekbe)

    Ha DDR-t veszel, mindenkeppen Samsungot.

    AMDhez mar van egy ketto 333as chipset.En ha nagyon nem ragaszkodsz az iNTELhez nem vennek, amennyiben meg mindig all az amit lentebb irtal, hogy nem szeretsz tunningolni.Veszel egy 1900+ vagy 2000+ (ha nagyon radszakadt a bank akkor T'bredet) es az nem kell tunningolni.Szepen hozza a teljseitmenyt es lehet hozza nem tul hangos (normalis aru) hutot kapni ami meleg nyari napokon is 55C alatt tartja a homersekletet.

    "A rambus nem szereti a tuningot, ha jol tudom." #34

    vs

    "Utalom huzni a gepemet." #5

    El kellene dontened, hogy huzod vagy nem a gepedet mert igy nem nagyon lehet normalis tanacsot adni.Egy ideig meg itt leszek a forumon, ha irsz reagalok.