• Rive
    #20
    Ó, te nagyon szerencsétlen...

    Egész pontosan ezt írtam:

    >> Viszont: ha valaki talál

    Még egyszer, kiemelve a lényeget:

    >> Viszont: _ha_ valaki talál


    Jelenleg még sehol egy ilyen hiba - legalábbis senki sem publikált még ilyet, tudtommal. A _lehetőséget_ vetettem fel: illetve azt, hogy mi történne, ha valaki találna egyet.

    Jelenleg a neten az egyik leggyakrabban lehívott file-típus a .JPG: illetve, általánosabban, a különböző képformátumok. A Win. userek szokásait ismerve egy ilyen elven működő vírus egy hét alatt ledöntené a lábáról a teljes internetet, és évekig aktív maradna. (Minap visított a víruskergetőm egy marék két-három éves makrovírus miatt: egy másik - három-négy hónapos - vírus küldözgette őket szerteszét...)

    Az NS tudtommal nem írt saját kép-dekódoló rutinokat. Ha van közös kódrészlet, akkor a GPL miatt az MS lenne a hunyó.

    Linux alatt is van néhány vírus-kergető program - igaz, leginkább az MS-féle vírusokra vadásznak velük :D

    Ezt a 'szerencsére kezdenek oda is írogatni' dolgot meg inkább nem hallottam meg, még a végén begorombulnék...

    2. Elég könnyen... Csupán egy ujraindulás kell neki, az meg egy egyszerű felhasználónál elég gyakran akad...

    Szerintem ne beszéljünk a hálózatbiztonsági tapasztalataidról...