• Yfel
    #8
    Konzoloknal szerintem a konkurencia kiirtasa nem ugy megy, mint szoftvereknel. Akarmilyen nyomott arakon aruljak az xboxot, a mar eladott tobbtizmillio ps2 nem fog felszivodni.

    Amen.

    tobb helyen ravilagitottak, hogy ez a tevhit az eloallitasi koltsegnel olcsobban arusitasrol csak a nyomtatokra meg az xboxra igaz

    Nyomtatokon belul is csak a tintasugaras nyomtatokra... annak meg gyorsan behozza az arat az irrealisan magas tinta-ar. Az HP legjovedelmezobb uzletaga a Printerek... emiatt volt Walter H-nek akkora problemaja az HPQ fuzioval... szerinte az HP-nek a nyomtato-uzletagara kellett volna koncentralni mivel az a legjovedelmezobb. Persze itt az 1000$ feletti gepekrol volt szo.

    Kepzeld el hany millio ps2-ot vettek meg az emberek dvd lejatszonak

    Szerintem nem sokat... A PS2 meg igy is dragabb volt mint egy belepo-szintu DVD lejatszo.

    A Temahoz: az MS nagyon a konkurencia elott jar es nagyon nagyot fognak kaszalni ebbol a fejlesztesbol, ugyanis a jatekgyartoknak csak a programot kell megirni es nem kell kifejleszteniuk a sajat halozatukat amin a jatekot online nyomjak (ala PS2)... ezzel sok fejlesztot meg fog nyerni az MS, mert nem csak konnyebb a platformjukra fejleszteni mint a Sony-era, hanem meg az online halozat kialakitasat is vallalja az MS. Szerintem ez egy nagyon nyero felallas.

    Attol fuggetlenul, hogy van amiben elitelem a Microsoftot, nagyon tetszik az a strategiajuk amivel a jatekkonzol piacon kuzdenek. Itt tenyleg meg kell nekik mutatni, hogy tul tudjak teljesiteni az alapban elvart szintet es eddig semmi panasz nem lehet rajuk.