• sztavrosz
    #43
    Én nem mondtam, hogy értek hozzá (ugyanis én nem értek mindenhez). Szerintem viszont sok ember választ úgy konzolt, hogy kipróbálja (pl. m*diamárkban), megnézi az árukat és választ (gondolom ezért lehet megnézni őket). Én csak a véleményemet mondtam el, de 10 éves gyerektől is megkérdeztem a véleményemet (többtől is, mert többször voltam ott) és ők is azt mondták, hogy szarabb a PS2-höz v. Nintendohoz viszonyítva (és tudtommal ennek a korosztálynak készítik ezeket a kütyüréket). Szerintem az emberek idegenkednek egy olyan konzoltól, mely zörög, nagy, drága (valamint fos joystickja) és jelen pillantban csak szar játék van hozzá, és ahhoz sem szoktak hozzá, hogy pl. a hűtőszekrény kékhalállal bekrepáljon, és nem szeretnék ha konzolukkal is ez történne (lásd www.megahardver.hu v. a szar DVD lejátszó XBOX-ban). Gondolom viszont te értesz hozzá és mind a 3 konzolodat éjjel nappal nyúzod (sőt DREAMCASTED is van) a jobbnál jobb játékokkal, és te az XBOX-t kiáltottad ki győztesnek :-(! Sorry.