• corleone
    #10
    Vegyünk néhány példát:
    -Win media player: nagy az erőforrásigénye, helyette videók lejátszásához Divx player 2.0 alpha-t használok. Egyszrű kezelhetőség, kis memoriaigény, stabil, ingyenes. Zenékhez: Winamp, gondolom nem kell mondani, hogy miért.
    -Beépített CD író: sok rosszat hallottam róla, ki se próbáltam. Helyette: Nero. Stabil, megbízható, magyar nyelv támogatása...
    -Exploler: most azt használon, mert gyors és jó. Viszont ha nélküle olcsóbb lenne a win xp, akkor minden szívfájdalom nélkül térnék át a Netscape.hez v. az Operához.
    -Intéző: szar, legutóbb a win 95-nél használtam. Itt is rengeteg alternatíva van, de az egyik legjobb érdekes módon a win commander, de rengeteg nagyon jó freeware program is van. Használja még valaki egyáltalán az intézőt?
    -Töredezettségmentesítő és egyéb rendszereszközök: a Norton progijait használom, sokkal jobb, megbízhatóbb gyorsabb.

    Sorolhatnám még, de felesleges. Van persze ami hasznos és nem árt, ha benne van egy OP rendszerben, de ezek csak kis progik legyenek: naptár, számológép, stb.