Megszűnik a 150,-Ft-os kedvezmény július 1-től
  • Borg
    #25
    hát igen, matáv most szopat mindenkit asszem.. megtizedeli az internetes társadalmat, ha ezt véghezviszi.
    Bár legutóbb is tüntetés volt, nem csinálták meg.

    Valaki itt azt mondta majd az új kormányunk beváltja olcsó internetes igéreteit.. bocs, ezen olyan röhögörcsöt kaptam, még most is a könnyeim törölgetem

    Most jönne képbe a jólbevált szólás-mondás, "get a life man!" ? Internet nélkül talán tényleg sokan a real-lifeot választják, lehet nem hátrányukra...
    De mindenesetre az akkor is szemétség, és hatalmas visszaesést jelent majd Mo internetes életében.
    Gondlom mindenki tisztában van vele, hogy netezők majd 80%a még mindig ISDN vagy modemes hozzáféréssel netezik, és nem fog havi 60000et költeni netezésre, mert azt nem magyar ember becsületes munkájából keresett fizetésre találták ki.
    Ha ők eltünnek, megszünik a magyar internet társadalom nagy része, és ez magával vonja elöbb utóbb a többi kábeles/adsl eléréssel rendelkezök nagy részének leszokását is.

    Arról meg nem is beszélve, hogy mi lesz az egyéb internetszolgáltatókkal elöfizetök nélkül, WEBPORTÁLOKKAL látogatók nélkül... IRÁNY A KŐKORSZAK?

    Borus jövökép, de csak nem hagyják.
    Én ugy vélem, még ADSLem is van, ha tüntetés lesz megyek, és bármi egyéb adódó módon is harcolok ezellen.