Abit GeF3Ti200 Help
  • Frank
    #1
    Hi!

    Van egy Abit Gef3 Ti200 kartyam Nividia 2183-as driverrel es a kovetkezot produkalja 3DMark 2001 alatt: ha D3D pure hardware T&L ill. D3D hardware T&L beallitast hasznalok akkor a Nature ill Vertex shader alatt szaggat a kep. Nem az FPS alacsony az folyamatossan 30 koruli tehat attol a kepnek folyamatosnak kellene lennie hanem ez ugy szaggat, hogy megy normalissan aztan egy pillanatra megakad es utanna megy tovabb es ez ismetlodik es olyan az eredmenye mint mikor alacsony az FPS (a beallitas 800*600 32bit, 2 samples, double frame buffer, 32bit texture, Zbuffer 32bit) Ha viszont D3D software T&L beallitasra teszem hasit mint az allat es semmi szaggatas kb ugyanakkora FPS mellett. A kartya alap beallitason megy tehat nem huzott, alaplap Biosban nincs letiltva semmi. Viszont egyszer felraktam a 23.11-es detonator drivert es akkor hibauzenettel indult mindig a gep (error NvQtwk missing NvCplDaemon) es ezutan vissza raktam a 2183-ast de nem emlekszem, hogy ez elott is igy szaggatott volna vagy csak a hibas driver utan. Ezert win98 ujra install + ujra eredeti driver de nem valtozott semmi. Ha valakinek van hasonlo kartyaja kerem valaszoljon, hogy neki is hasonloan mukodik vagy az enyem szar. Bocsi hogy hosszu voltam de most vettem a kartyat es eleg idegesito ez a helyzet.Ja P4 1.6A procim van meg Abit SD7 alaplap. Elore is koszi.