Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • ximix #378737
    Érdekesség
    Gyerekkoromban a lejtős utcákon még nyomatuk ilyen cuccokkal.
    Képet még nem találtam, de volt egy deszka hosszabban ezen ültünk és hátul egy erősebb tetőléc méretű fa odaszögelve, csavarozva a végei megfaragva, hogy a szülöttől kunyerált csapágy rámenjen, pár szeggel volt megakasztva a csapágy nehogy le essen, ugyan ez volt
    elöl is csak középen egy csavarral, ezen volt a lábunk és egyben azzal kormányoztunk a deszkába meg kapaszkodtunk.
    Hogy ezt a gyerekkort, hogy éltem túl még most sem tudom:)

    Na meglett "Gágyé"-nak hívták állítólag, nekem ez a név nemrémlik, de ime




    Erre most belefutottam egy videóba, ahol Ecuadorban még manapság is mennek hasonló járgányokkal csak kétszemélyes változatban.


    Kicsivel komolyabb fa járgányok.


    Ezek meg már inkább vas, mint fa szekerek.