Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • ToxiMaxi
    #362659
    Nekem ilyen problémáim nincsenek, szinte bármilyen társaságban el tudok dumálni, mert mindenről van véleményem. Ha van 1-2 sör akkor jól elvagyok szinte bárkivel x ideig. Baráti társaság is olyan, hogy van akivel család/sport/játékok/politika/ vonalon lehet jobban dumálni mással pedig munka/csajok/élet nagy dolgairól. Szépirodalomról nem szokott sok szó esni, filmekről ritkán, arról inkább itt a fórumon vagy otthon az asszonnyal beszélgetek. Ha olvasok valamit, akkor inkább a hobbijaimmal kapcsolatban szoktam.

    Persze ez a humiari úgyhogy be is fejezem az offolást :)