Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás
- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.
1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.
SG.hu Discord (2021.10.11)
-
#239786
Fura. Relatív gyorshatjásról nyilván még nem hallottál akkor. Ha ilyen hideg jeges/havas időben (pláne erősen nulla fok alatt) kicsit is vizes az út, akkor már lehet jeges is bárhol és már későn fogod észrevenni (hóátfúvásokról, jeges és nem belátható kanyarokról nem is beszélve). Ilyenkor hiába hivatkozol arra, a bíróság előtt, hogy dehát te a megengedett sebességgel tepertél, mivel úgy elitélnek, mint a SZART, mert nem az útviszonyoknak megfelelően vezettél. Meglehet az is meglepetésként ér, hogy van akinek NINCS motorfékje és így kénytelen a féket használni, ha lassítani akar.
Szerintem menjél el egy téli vezetéstechnikai tréningre és ott okoskodjál kicsit a profi oktatóknak, hátha körberöhögnek... :D