• Supergamer_real
    #56
    "Fogadok ,ha megkérdezném mi az Xbox Settings menüjének második sora nemtudnád,vagy a Halo menüjének első sorát se tudnád(de még sorolhanám).Vagy hogy melyik a Select gomb azt se tudnád.De aki már látott X-et az tudja ezeket."

    Na figyelj csak boxman.Ha tetszik ha nem a consolok fagytak.Ennek nem tudom mi koze van a select gombhoz, se a halo menujehez ("es meg sorolhatnam").Fagytak es kesz.Kepeim is vannak.Fel is pakolom oket hamarosan.Nem muszaly se nekem, se Dewdewnek, hinned, hiszen mast se csinalunk a szabadidonkben mint fagyos Xbos kepeket hamisitunk.

    Ha nem birod felfogni az agyacskaddal akkor mondtam megadom neked a ceg mailcimet es ott erdeklodhetsz.Ugyanezt fogod hallani toluk is, de ugy inkabb engem nevezel hazugnak meg mindnekit lehulyezel minthogy egy szerencsetlen levelet megirnal!En egy honapon keresztul hetente lattam fagyott boxot, csereltek oket, konnyen meglehet, hogy rossz szeriat fogott ki a bolt.... ez barmivel/barkivel megtortenhet (lasd vinyok, stb.)
    .

    Amugy nem tudom miert vagy keptelen normalisan tarsalogni.... es az, hogy a tied mukodik nem jelenti azt, hogy mindegyik jo, minathogy az sem jelenti azt, hogy mindegyik rossz, hogy a boltban egy honapon at fagytak (a februarban - UK).De ezt en nem is mondtam.