nem megy az ace formátumú file-ok kicsomagolása
  • yolika
    #1
    Hi,
    lenne egy baromi nagy gondom, mégpedig az, hogy a .ace(illetve .c??) kiterjersztésü file-okat, semmilyen programmal sem tudom megnyitni(winace, powerarchiver,winrar..stb) az a poén benne, hogy
    ha az ace mégegyszer be van tömörítve pl. zip-be, akkor onnan kicsomagolás nélkül, zip-böl megnyitva tök yó, de így "picit" bajos több száz db-ot ki-be csomagolni, ráadásul nem is a darabolt file-okat se lehet egy be kitömöríteni, mert csak felül akarja írni. szóval van vkinek vmi ötlete, akkor szívesen fogadnám, mert ez elég nagy probléma, tekintve azt, hogy mostmár szinte minden ace-ben van. az op rendszerem winxp, a legfrissebb, 2.11 Winace-t használom, vagyis csak próbálom használni. régebben ment tökéletesen, a probléma elkezdQdése nem köthetö semmilyen nevezetesebb tetthez a gépen, annak ellenére, hogy egy winxp reinstall után átkonvertáltam a vinyót ntfs-be, lehet, hogy ez a gond? kérlek segítsetek, elöre is köszönöm,
    Yolika

    ja és: azt írja ki a winace, hogy "Can't open/read archive" szóval semmi konkrétat

    P.S.:azokat a file-okat sem tudom megnyitni, amelyeket régebben lazán sikerült

    :(((