• Close
    #15
    Egy dolgot nem értek... a konkurrensek az helyett, hogy össze-vissza perlik a MS-ot, inkább állnának neki és csinálnának egy olyan oprendszert, ami megfelel nekik. Gyerekek... el kell ismerni, hogy a MS igenis lerakott az asztalra egy (illetve több) olyan oprendszert, amit szinte mindenki használ. És ez tény. Lehet szeretni avagy utálni, de akkor is ez van. És ha már csináltak egy oprendszert, nehogy bárki is megmondja nekik, hogy a SAJÁT fejlesztésű SAJÁT termékükbe milyen SAJÁT fejlesztésű alprogramokat integrálnak bele. Itt ezen van a hangsúly emberek, hogy SAJÁT. Meg lehetne nézni, hogy mi lenne, ha azt mondaná a MS, hogy oké, innét kezdve azt csináltok amit akarok, én meg lehúzom a rólót. Nem lesz semmi újítás, sem semmi hasonló, basszátok meg. De nem adom oda a fejlesztéshez szükséges dolgokat sem nektek, mert az én tulajdonomban vannak. Halál lenne gyerekek. Mikorra lenne olyan oprendszer ami helyettesítené tudná minden tekintetben a MS termékeit? Mondhatnátok, hogy ott a Linux... én meg azt mondom erre, hogy nem lehet vele dolgozni. Legalábbis ami a dtp-s és hasonló programokat illeti, nem nagyon pörögnek alatta... Szóval el lehet gondolkodni. :-)