• cloudff7
    #31
    Sziasztok!!!
    Segítsetek rajtam!!

    Megpróbálom röviden. van egy DV kamerám és egy Firewire kártyám. programnak a StudioDV v7-est és a Premiere 6.01-et használom.namármost. dv-ben 1 óra anyag 13GB. a Studió progival beviszem az anyagot,vágom szerkesztem stb. és egy menüben megadom neki hogy az összevissza szerkesztett anyagból csináljon akár egy egész avi.t vagy ami nekem vcd-a mpeg-et. ez idáig OK. de amikor ugyanezt Premiere-ben szeretném ami fényévekre jobb-talán a legjobb- akkor ott az export timeline menüben,ahol be tudnám állítani hogy a vágott anyagból mi legyen,nem jelenik meg az mpeg ,csak a DVavi, MicrosoftDVavi,stb.,amiket ugyan tudok állítgatni hogy hány %-os stb.
    nincs valami olyan progi ami mpeg codeket rak fel a gépre? ma próbálom ki a Dvix 5.0-át,hátha az megjelenik a menüben. egyébként a Premiere indításakor átnézi az egész gépet pl megkeresi az extra úsztatásokat,feliratozókat ,így hátha felismeri majd a Dvixet,vagy ha van mpeg codecet.

    Phhhhúúúú.ennyit írni.

    a Divix installálása után talán okosabb leszek.majd beírom hogy mi változott.

    elöre is köszi!!!