bf422.jpg
GY.I.K. * Mielőtt kérdezel katt ide! * FAQ
Katt ide! --> cdkulcsgenerator_tuvok <-- Katt ide!


Katt ide! --> Battlefield 1942 GameSpy javítás <-- Katt ide!

BF1942 szerver, stabilabb, lagmentes, német.:
-=[ aX ]=-- (CD and Origin) Address: 94.23.196.155



DTG! --> Aktualis szerverek <-- DTG!

  • Timber
    #509
    na akkor megint infooook:

    ahogy latom aggodtok a szerver elbazookasodasa miatt.

    Na neeem ... ettol nem kell felni. Bazookaval kib. nehez celozni. Pl. a kep ahol bazooka es repulo lathato ... na hat ott a hid kozepet talalja el kb. Mert van ugye gravitacio.
    Egy tankot kb. 3 lovessel lehet leszedni bazookaval. A tank nagyon tap de csak jo kezekben. Es persze okosan ki lehet szedni (en pl 3 tankot szedtem ki egy engineer-rel ... korulugraltam oket es kaptak jo kis dinamitot) ... a granat is art a tanknak persze ... es azt kell mondjam, ha bent vagy a tankban es dobjak a granatot akkor nem igazan tudod honnan is ... mire megtalalod az urget mar baszhatod is ^.^

    jarmuvek ...
    Jeep: 2 szemelyes ... gyors ... serulekeny
    Tank: 2 fele van igazan (persze tobb is ... talalkoztam (es vezettem) mar: PanzerIV, Tiger, Sherman ... amiket felismerek ^.^) az egyik az egy szemelyes ... itt te iranyitod a tankot es a loveget. a masik a ket szemelyes ... egyik mint elobb masik meg a tetejen egy MG42. Ami kurva jo, hogyha lekapod a tetejen az MG-st akkor az rabukik a geppityura es ahogy megy a tank ugy dobalja ... eleg profin nez ki. Masik ilyen moka volt mikor egyszer mentem egy haz melett ... hallom a sniperunk lo egyet. Kovetkezo kep amikor kifordultam a sarkon egy Jeep jott felem a sofor a kormanyraborulva ... azt bele a vele szemkozti falba. Hat kurva jot rohogtem. Annyira faszan nezett ki.

    GEpigeny: nekem P3-700 (underclocked 933) es 256Mb 100as RAM es ABIT Siluro MX400/64 van. Ezzel 800x600on elegge jol megy low-n. Felraktam mindent FULLra es akkor mar picit akadt. Szerintem egy MOH:AAs gep mar boven jo neki. Valahol a MOH:AA es a RtCW kozott van az igenye.

    Netkod: nos azt kell mondjam nekem megfelel. USA szerver van csak es egeszen jol tudtam sniperkodni ott. MOH:AAban mar egy angol szerveren is gondot okoz neha.

    Szoval szerintem turheto a netkod.

    Video ... hmm ... nem mondasz hujeseget Godzzo ... TVOUTom meg van ... Video is ... csak TV nincs es nem tudom bedigizni.
    Ez most tudom lamer kerdes lesz de azokkal a 12K koruli tuner kartyakkal lehet videot digizni? Mert mar gondolkodtam egy ilyen befektetesen. ^.^

    Na egyelore ennyi ... kerdezzetek sokat ... csak batran ^.^