• AtisH
    #33
    Én csak a saját példámat tudom felhozni. Mielőtt belesüllyedtem volna az informatika feneketlen mocsarába vásárolgattam az eredeti audió cd-ket (kb. 1-5 lemez havonta). Mivel a igen sűrűn kell a gépet upgradelni (szoftver írók és a hardver fejlesztők jóvoltából):-( az a pénz, amit audió lemezekre költöttem volna máshová vándorolt. Nekem is van cd íróm, de az elmúlt 4 évben talán ha 20 audió korongot ha írtam az már nagy szó. Viszont ha belegondolok zenét sem hallgatok olyan gyakran, mint előtte. Köszönhető a zenei tv-knek, kereskedelmi rádióknak és a 2 hétig tartó slágereknek is (miért vennék meg 1 albumot 5 rugóért, amelyen talán ha 1 jó szám van és pár hét múlva azt is megunom, majd utána basszam ki a szemétbe). A buzi RIAA meg az többiek nem veszik észre, hogy jönnek az újabb technológiák, médiák és az emberek azokra is költenek? Itt van a DVD, házimozi, mobiltelefon, digitális kamerák, játék konzolok, és az autót is lecseréljük időközönként, úgyhogy megy el a másra is a pénz rendesen, nem feltétlenül illegáis audió cd írásra... Úgyhogy elhúzhat a picsába az összes riás pióca és a matricázós Artisjus is....