Inquisitor#10
Nos a VIA4in1 drivercsomag és nem feltétlenü azért kell feltenni, hogy a hibákat javítsa (bár ez is benne van a pakliban), hanem azért kell, hogy a hülye Windowsod tudja kezelni a chipset-et az alaplapon és az ahoz kapcsolódó dolgokat pl. AGP, IDE, USB, memóriakezelés, stb.
Ugyanúgy mint ahogy kellet a driver az Intel810-815-820-840-850-860-845 chipsetekhez is, sőt régen még a sima 440FX-TX-VX-hez is!!! (Pentium1 időben ...)
Mert ugye gyengébbek kedvéért, ezeknek a specifikációi NINCSENEK benne az OS-ben, hiszen az elöbb készült mint az alaplapi vezérlő ... annélkül meg szarul vagy sehogy se kezeli.
Egyébként a 693-694 sorozat és a KT133 után készült chipkészletek elég korrektül müködnek, bár én mondjuk ennek ellenére sem tennék szívesen VIA-t a gépembe ... :)
(Miér' nem lehet SiS648-as alaplapot kapni még??? :D )