***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
-
#34254
Ti mit mondanátok, meik éri meg jobban ezek közül?
Gainward GTX 460 2Gb Golden Sample
Gainwarf GTX 460 1Gb Goes Like Hell
Gainward GTX 470 1.28Gb
GTX 460 GS és GTX 460 GLH specifikációk!
1Gb-os alap gtx 460 felejtős lenne számomra, tuningot pedig nem akarok házilag végrehajtani. De így meg nem tudok dönteni a 3 közül. Mert pl a GLH órajelei elég kecsegtetőek, viszont a 2Gb-os GS is aranyosabbnak tűnik a 2Gb memória miatt, viszont a 470 -es meg 320bit-es, míg a 460-asok csak 256bit-esek.
Valami tanácsot kérnék, hogy meik lenne a legmegfelelőbb döntés, ha játszani szeretnék legfőképpen (CoD7, Stalker, stb..)
A több memória a lényeg, vagy a gyorsabb órajel, esetleg a memória interfész? Most nagyon az a ~max10k árkülömbség már lényegtelen, de ennél többet már nem adnék ki érte.
Itt egy teszt, hogy pl a GTX 460 GLH letolja sebességben a GTX 480-at!
Viszont kevesebbe kerül vagy 30k -val, és gyorsabb lesz a géped +30% -al a 480-nál. Igaz ez nagyon nem lényeg, mert még SLI-ben nem gondolkodok.
Bocsi h hoszzú voltam, de gondoltam hátha több embert is érdekelne egy ilyen döntés és egy korrektebb választ hallani valaki hozzáértőtől.