Van valami jó tipped?
  • dodeszbogyesz
    #35
    [IMG][/IMG]

    Prizee! Ez nem pénzszerzés, inkább szórakozás! Nekem bevált!

    Tudom sokan kételkedtek az online "pénzkereső" játékokban, én is sokáig szkeptikus voltam a különböző piramisjátékok megjelenése miatt. Egyszer aztán egy fórumban olvastam erről az ingyenes játékról, és mitnemondjak, nem bántam meg hogy regisztráltam. (a regisztráció is ingyenes)

    80 napja játszok, és nemhogy semmit nem kellett fizetnem, még ők fizetnek nekem. Ez valóban nem piramisjáték, semmiféle kötelezettség nincs. Ráadásul aranyos, és jópofa játékok vannak az oldalon.

    Meglátásom szerint ha nem pénzt akarsz keresni, hanem naponta 20 perc szórakozásra vágysz, bátran regisztálj! Az oldalon az ügyességi játékoktól kezdve a kaparós sorssjegyekig minden megtalálálható. Sőt ha úgy tartja kedved, Bubzaidat (így hívják az online pénzt, amit megkeresel) eljátszhatod fizetős játékokon (tehát itt sem valódi pénzt kérnek), vagy ha nagyon fanatikus vagy ajándékokra válthatod be. A játék során különböző rangokat érhetsz el, az első a bronz, a második az ezüst, a harmadik az arany fokozat. Minél nagyobb a rangod, annál több Bubzod lesz.

    Nekem negyven nap (kicsivel több mint egy hónap alatt sikerült annyi Bubzot összegyűjtenem, hogy meg tudtam rendelni egy usb ventillátort. De beválthatod valódi pénzre is, ilyenkor csekken küldik neked az ajándékot. Regisztációd az 5.napig próba, csak ezután kell megadnod személyes adataidat. Az oldal angol nyelven is elérhető. Tényelg csak ajánlani tudom mindenkinek, hiszen jópofa, és rengeteg kihívást tartalmaz.

    Sőt! A játékok azért is nem monotonak, mert pl. van egy paintball nevű játék, amely során valódi játékosokat kell legyőznöd. Ha győzöl bubzod kapsz! A Prizeenek már több százezer tagja van. Azért azt nem hiszem hogy ennyi embert át tudnának vágni. A honlapon részletesebb felvilágosítást kaphatsz, regisztálni itt tudsz: http://en.prizee.com/registration.php
    Az utolsó sorban a regisztráció során kérlek add meg az én felhasználónevemet (erre a kérdésre: Discovered Prizee throught another player? Indicate the Username:), tehát a nevem : dodeszbogyesz

    Ezzel ugyan segítesz nekem egy kicsit, de ne aggódj, nem bánod meg a regisztrációt!

    Először add meg a felhasználónevedet, majd a jelszavadat, majd újra a jelszavadat megerősítésként, ezt követően válaszd ki Magyarországot a listából (Hungary), majd az utolsó sorba (ha lehet) a felhaználónevemet: dodeszbogyesz

    Sok szerencsét kívánok a játékokhoz, és jó szórakozást!

    [IMG][/IMG]