Zenéhez és egyben játékhoz kéne...
  • bajgunar
    #250
    Ennyiért nem kapsz REAL 7.1 (de még valós 5.1-es) fülest sem.
    Csak kamu, virtuális, dobozhangú 7.1-eseket.
    Párat hallottam már... Asus strix, logitech, stb. Annyit nem ér egyik se, amennyiért adják.
    A virtuális meg úgy sz*r ahogy van (mind!). 1Ft-ot nem ér semelyik. Pl a virtuális Steelseries-ek. Na azoknak rettenetes hangjuk van.
    Usb-s megoldást meg semmilyen formában nem preferálom. Csakis analóg! Az az igazi! Nincs késleltetés, ide-oda konvertálás, jelveszteség, belső hangkártya, +program, +driver. (egy pozitívum: laptopba is dughatod). Asztali pc? Miért nem szüntetik már meg az anlóg csatlakozókat és váltják le usb-re? Mert az a biztos! Az a tuti! Az a legjobb! Minőségi hangkártyán is aranyozott csatis jack dugó van! Nem usb.
    Párat volt lehetőségem kipróbálni, meghallgatni. Ár-érték arányban, és hangminőségben is a ROCCAT KAVE XTD 5.1 Analog (ROC-14-900) mellett döntöttem! Ez volt a legjobb, legszebb hangzású. És feleannyiba kerül, mint egyes Asus, Logitech csodák ~80-100k-ért..
    Amik meg ~35-50k körül vannak 7.1-esek, az mind KAMU, virtuális 7.1. Ezt meg megkapod ~40k körül.
    2 hangszóró meg sosem lesz 8 (7.1), se 6(5.1), így marad a parasztvakítás, "Virtual".
    Csak akkor meg nemtudom, mi kerül rajta annyiba, ha még a hangszórók is hiányoznak belőlve. Jah de... az usb miatt a jelet visszakonvertáló, beépített hangkártya. (+1 hibalehetőség).
    Passz. Én nem tudok jelenleg jót ajánlani ennyi pénzért.
    Ha meg megfelelne a virtuális, akkor meg ennyi pénzből inkább vegyél egy sztereót, de minőségit! (szvsz).
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2018.08.09. 22:11:27