1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Ramza
    #377
    Hétvégén Mullholland Drive.
    Hát izé....khmmmm....
    Most mit mondjak erről a filmről? Nagyon kedvelem Lynch mestert, de szerintem most egy kicsit túllőtt a célon. A Lost highway pl. sokkal jobban bejött, de alapjában azért ez sem volt rossz. Ha gonosz akarok lenni, akkor azt mondom, hogy nem vagyok elég sznob ehhez a filmhez. Persze ez nem igaz. Nagyon jól átjön néhol a "linchi" hangulat, és örömmel fogadtam a visszatérő jelképeket (pl. a színház vastag vörös függönye nagyon ismerős volt valahonnan :)
    Külön tanulmányít lehetne arról is írni, hogy miként fogadták a filmet a multiplexben pufidzsekisék (persze mi voltunk a hülyék, miért kellett multiban megnézni). Az egy dolog, hogy valaki nem ért valamit, de ezekre a reakciókra (pl. harsány nyerítések félpercenként) azért én sem számítottam.

    Ja, valamit majdnem elfelejtettem: a zenék megint olyan magas szintűek, hogy néhol el sem hittem: Angelo Badalamenti megint nagyot alkotott.