1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • BaliBoy
    #103696
    Magyar filmdélutánt tartottam.

    Drakulics elvtárs

    Egynek elment, de közel sem volt olyan jó szerintem mint aminek be volt állítva. Az IMDB-s értékelése is túlzás szerintem.
    A film műszaki kivitelezése rendben volt. A színészek is jó iparos munkát végeztek. Viszont a története nagyon... hát nem is igazán tudom mi lenne a jó kifejezés rá... talán az, hogy gyenge, súlytalan. Vagy esetleg az, hogy összecsapott. A lényeg, hogy története a legnagyobb hibája. Vígjátéknak nem elég vicces, más kategóriába meg nem is tudnám besorolni. IMDB fantasy-nek meg "misztikusnak" van besorolva... de ezekbe én nem tenném be. Persze egy kitaláció, tehát lehetne fantasy, de ne sértsük meg a kategória nagyjait azzal, hogy ezt is bele soroljuk.

    Egy gyenge:
    5/10


    Testről és lélekről

    Jujjj... Hát erről aztán tényleg nem tudom mit mondjak. :D
    Hosszú volt az a majdnem két óra... A történetéről inkább nem nyilatkoznék. Nem az én világom. Nem is igazán tudom hova tenni. Bizonyos részeken nevettem, pedig tudom, hogy nem feltétlenül szánták viccnek. Szóval elég ambivalens a történethez való viszonyom. Mondjuk azt el kell ismernem, hogy a vége elég erősre sikeredett. El-el vettem néha a tekintetem.
    A képvilága tényleg nagyon jó, nagyon szép. Látszik, hogy nem ad-hoc, hanem benne van a kreativitás és a meló. (főleg az állatos részeknél)
    Borbély Alexandrának tényleg nagyon jó volt a színészi játéka. Elismerésem.

    6/10

    Nagy Ervinből most egy ideig elég lesz. :D
    Utoljára szerkesztette: BaliBoy, 2020.11.15. 20:26:50