
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!
Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
-
#102474
Engem inkább az egész merényletsorozatnak a fő oka sokkolt, magyarán az ideológia, ami húzódik mögötte. Az az etikátlanság, ahogyan kihasználják ezeket az alacsony intellektusú tanulatlan suttyókat, beetetik őket a "vár a paradicsom", meg az "Allah akarata" szintű agymosással, és bármit meg lehet velük csináltatni ezután.
Vállalják a halált, az értelmetlen szenvedést, a lenyomorodást vagy a börtönt, csak mert Allah akhbar... ez a joker kártya. Ezt használják fel mindenre a sokkal dörzsöltebb fejeseik, akik természetesen sohasem viszik vásárra a bőrüket, teljesen lenyomozhatatlanok, és még a telefonban is álneveket használnak... "Bika testvér"... vicc a köbön.
Én nem kétlem, hogy van az iszlámban olyan, aki tényleg hittel csinálja az ilyesmit, de ezek többnyire a feláldozható gyalogság. Az ötletgazdák nagyon is ravaszak és taktikusak... a kulisszák mögött bujkálnak, nincsenek elveik, pusztán a meggazdagodásukra és a saját hatalmuk megalapozására használják fel a vallásukat, az ilyen éretlen kölyköket meg kiküldik gyilkolni, és csak röhögnek a moszuli palotájukban, mikor nézik a híradót, hogy milyen felfordulást okoztak.
Természetesen minden parancsuk Allah akarata... ha nőket kell erőszakolni akkor az, ha egy muszlim testvérüket kell valamilyen idióta ok miatt megölniük, akkor azt is Allah akarja. Ez pl. konkrétan benne is volt a filmben.
Ezek a szerencsétlen kamaszok pedig végig azt hitték, valami szent ügyért harcolnak, mert nincs annyi sütnivalójuk hogy felfogják, csak át lettek baszva a palánkon.