megjelent az atomixmp3 2.0 változata
  • CSOCSO
    #164
    loopot lehet hasznalni es ha tudsz vele banni akkor akarmelyik nagyszalyu DJ nel faszabbat fogsz tudni muvelni!!!!
    baaar nemtom hogy atomixxel mennyire lehet faszan loopolni de azert egy ertelmesebb lejatszon pl egy mk2 es cdj1000 esen plusz egy EFX1000 essel olyat lehet muvelni hogy az emberek sikitoznak es megorulnek...
    vannak didzsek akik osszekeverik a szamokat.. vannak akik tudnak scratchelni es van james zabiela aki olyat muvel amit en meg senkinel nem lattam... leginkabb eloben kene meglesni ahol o a nagy sztarvendeg mert ott olyat lathatsz amilyet meg soha...
    a multkor felkonferaltak zabielat.. es mikozben az ember bemondta hogy pls welcome james zabiela.. azt felvette lopba tette meg effectezte es ossze vissza csapkodta a cdj vel.. hat az emberek szinte leterdepeltek.. mindezt eloben!!!!!!
    egyszoval.. a LOOP uberzsir dolog tud lenni ha tudsz vele banni!!!!
    en egy NUMARK-al jatszottam loopolva.. megkeresem neked a videot.. atkonvertalom hogy ne legyen nagy es valahogy felteszem netre mert azt hallanod kell. nagyon is jol eltalaltam a loopolast szinte uberzsir lett!!!
    a cue arra jo hogy beallitod vhol a zenet.. es onnan tudod kezdeni egy gombnyomassal