• GAMECUBE
    #27
    Ebbol a hozzaszolasodbol is latszik, hogy nem tudsz olvasni!!
    NEm azt jelenti, hogy pont DVD nem volt benne (kepzeld en is tudom, hogy nem volt) hanem, hogy mindenfele extra fnkcio nelkul vittek oket mint a cukrot (mellesleg irtam, hogyha meg videokazettat is lejacottak volna akkor se hatottak volna meg jobban), ez lett volna a jelentese, de sikeresen felreertik maris egyesek.
    JT nem ugy erti, hogy jovore nem lesz, PC, hanem a jelenlegi eladasi statisztikak szerint nagyon zuhant a pc vasarlasi kedv (amit nem is csodalok), ergo most azert hajtanak a multik, hogy ujra visszatornazzak (de nem lehet szerintem a nepet ezer evig atvagni----- mielott ebbe is belekotnetek azt ertem ezalatt, hogy hu de jo videokartyat vettem most, es fel ev mulva kijon egy direkt ugy megirt jatek, hogy csak az uj cuccokon menjen (hiaba birna a sajat is)... nah felevente nem fog orokke menni, hogy lehuzzak az embert.
    Mert erre megy ki a dolog....
    Mindenki a nagy MS marketinget ajnározza, es megis amerikaban (MS hazajaban) a N reklamjai jelenleg a legkedveltebbek (es tenyleg sokkal otletesebbek is). PEdig majd csak 10ed annyibol csinaljak...