ADSL / TVNET vs ENTERNET vs DATANET
  • BaSRuTTeN
    #167
    évek óta gts datanet adsl-t használok sose volt vele problémám, eddig........pár hete kaptam egy levelet hogy változnik a felhasználónevem ,bejelentkezéskor datanet helyett datanethd lesz az új.......semmi gond,át állitottam(biztos fejlesztettek valamit gondoltam én).......utánna kezdödtek a problémák:magas ping érték online játékoknál (lehet ez sokmindenkinek nem mond semmit ,de aki onlinejátékokkal játszik szerintem tudja miről van szó)elsőnek azt gondoltam nálam van a probléma próbálkoztam virusirtással ,kémprogram eltávolitókkal tüzfal beállitásokkal ,modem resettel ,modem cserével de semmi nem oldotta meg a problémát.......
    aztán rájöttem hogy nem mindig magas a pingem, éjszaka vagy hétköznap délelőtt kifogástalan :30ms körül mozog, csúcsidöben(délutáni és az esti órákban meg hétvégén) sajnos felmegy 130-180 ra is :S(persze én is akkor tudnák leginkább játszani online)ilyen ping értékekkel nem lehet normálisan játszani mert minden adat késve éri el a szervereket és élvezhetetlené teszi az egészet........
    aztán hivtam az ügyfélszolgálatot de mikor meghalloták hogy ping probléma van rögtön közölték hogy arra nincs garancia sajnálják de nemtudnak segiteni......hiába mondtam hogy éveken keresztül jó volt sose volt ilyen problémám, csak azt hajtogatták hogy:sajnálják de nemtudnak segiteni.....akkor adjanak valami tanácsot ,de csak azt tudták mondani: sajnáljuk nemtudunk segiteni.....

    a GTS Datanetnél is sajnos az évek óta tartó minőséget kezdi felváltani
    a minél nagyobb bevétel utáni vágy...
    és akinek változott a felhasználóneve datanetröl datanethd-re azok szerintem mind igy jártak mint én,persze internetezni lehet igy is mondaná a szolgáltató de van akinek ez nemelég annak javaslom hogy ne datanetet válassza adsl szolgáltatónak
    ui:és akkor még nem is emlitettem hogy rendszeresek a net szakadások is
    3-4 év alatt nemvolt ennyi mint az elmúlt 2-3 hétben...(((