• GAMECUBE
    #9
    IGEN EZT KOmolyan gndoltam, mert igaz is, pl. a poligonszamok.... xbox 150millio:DDDDDDD ahha a budos eletbe nem tud annyit, minek annyit megadni?? Csak magukat jaratja le vele a MS .... a sony is mar megkapta a magaet, bazz mondj egy peldat, amikor fals infokat adtak meg!!! NE csakHUhazz gyerekes modon, hanem cafold is meg!

    KEDVES KEFE!

    NEKED VANNAK PC reszvenyeid??? Mert vagy PC-s?? Minek drukkolsz neki?? csak azt vett neked a család?? hadd oruljél??? melleslegc teged ezek utan nem nezlek tobnek 14nel, bazze mindenki azt szeret, amit szeret, te a PC-t, en a GC-t, annyira szanalamas amit beirtal, mintha te nem drukkolnal valaminek, valakinek, akarhol.... bazz ha F1ben schumacheres vagyok, akkor csak a testvere lehetek???? KABE ekkora hulyesegeket irsz, mert hulye vagy:))))))) Ha most itt Nvidiat,meg fazsomat irtam volna, mar nagy arc lennek mi??? na hagyjuk gyerekekkel nem foglalkozom!

    NasaTM, ezt ha tudni akarod minden videojatekkal foglalkozo oldal leirta, videogames.comra kukkants ra, ott lesz, NINTENDO OUTSELLS COMPETITORS!! BAzz ami jo hir a nintendotol, az csak belso gyartmany lehet??? NEm kell a szanalmazas, bezzeg ha xbox allna ott, akkor a vilag legtermeszetesebb dolga volna??? SZANALMAS!
    Jah, mellesleg nezzetek mar vegig a konzolpiacon,(ugyse ertetek hozza, de probaljatok meg)
    A N-nek sohase volt gyengebb gepe a konkurrencianal, (most sincs), es csak egy ! gepe volt nem sikeres (30milliojaval a N64), a tobbi mind kasszasiker volt, ez igy lesz a GCnel is!!
    A legnagyobb rajongoi taborja a N-nek van!! Akar teccik akar nem! Most hogy GC nem kazis, az a sok fejleszto aki attert sonyhoz ujra fog GCre irni gamezt , tehat minden rendbe áll (mielott jonnem megint a szanalmazas, a fejlesztok mar bejelentettek, hogy ternek vissza)