Jáccunk sokat, de magunkba
  • Dikkma
    #144
    Holnap, azaz február elsején, pénteken magus és én mindenképpen, meg remélem még minél többen közületek egy Serious Sam 2 cooperative-multit tervezgetünk.
    Este 7-kor kezdenénk, és végignyomnánk multiban! De fél 11-ig be kell fejezni, mert utána buli :o)
    Az általam használt gép nem tudom mennyi, de minimum 20 mbites connectű. Nem próbáltam még soha, hogy 8 playert mennyire bírna el (főleg ha én is játszom rajt) de szerintem mindenképpen jobb lenne rajt a ping, mint egy külföldi szerveren (pl. chello ugyebár suxx mostanában külföldre). Meg egyébként sem számítok 8 playernél többre, elég új a játék!
    Hangátvitel is ok, Roger Wilko base stationt is indítok a gépen, de nekem nem lesz mikrofonom, szirén-hangomat egyenlőre nem hallhatjátok :-D
    Ha nem működik a system, még mindig kereshetünk egy viszonylag üres szervert!
    Összegezve: mindenkit várunk fél héttől a Serious Sam 2 topicban, ip-t közlöm, wilkot közlöm, és 7től kezdés, egyenlőre az általam indított szerveren, ha szar, nagy a ping vagy laggol (nem hiszem) akkor megyünk vhova máshova (de ekkor ugye nem hiszem, pont a legelejéről kezdhetjük, és nem csak mi leszünk).
    blah, blah, satöbbi, bye ! :-))