A matáv karácsonyi akciója .
  • TheZsenyka
    #34
    A TvNet, a UPC és az Axelero mind link népség. Én budapesti vagyok és megdöbbenve veszem észre hogy lassan minden nagyobb városunkban elérhetőek a fenti szolgáltatók internet csomagjai... a vicc az, hogy a XIII. kerületben OFKORSZ nem elérhető. A szennyedék térképükön a XIII. kerület összes határkerületében elérhető az ADSL a legtöbben UPC is van ezen felül. Két éve ígérgetnek, kamuznak ezek a cégek (korábban az ISDN-ért is könyörögni kellet). Megtudtam hogy időhöz van kötve hogy meddig kell kiépíteniük a szolgáltatásaikat. Megoldás: elpasszolták a XIII. kerületet a UPC-nek... Bementem a TvNet-hez és mit mondtak? Hááát, sajnáljuk de január 1-től a UPC "folytatja" az eddigi munkát a kerületben... Mit folytatnak??? Kapják be mind. Nyolc hónapja itt van a kábel tőlünk 10!!! méterre és BASZNAK RÁ hogy behúzzák a kurva 10 métert, nyolc kurva hónapja könyörgök nekik hogy húzzák be. NYOLC KURVA HÓNAPJA LÓG TÍZ MÉTERRE VAZZZ.... Már Mucsaröcsögén is elérhető az ADSL/BDSL/XYZDSL meg a többi rettenet. Kapják be!