A matáv karácsonyi akciója .
  • skorpio7
    #33
    Ez valóban nem az a válaszlevél , amit a #22-es levelemre várok .Mindössze csak beraktam azért , hogy lám semmi nemű változást nem igérnek a következő évre , sőt ...
    Most indít egy akciót minden Broadband-es elérhetőségű városban a UPC ( Nagykanizsa , Szolnok , Nyíregyháza , Debrecen ) és az általuk küldött előrendelési kérdőívet küldtem midössze nekik vissza , mert idegesített , hogy ránk hűséges előfizetőkre lám karácsony alkalmából nem gondoltak .Mondjuk úgy , hogy "nesze semmi fogd meg jól" .Amúgy az állt benne , hogy aki most rendeli meg , az egy WEBKAMERA vagy egy OPTIKAI EGÉR közül választhat ajándékot .
    Szóval csak megpróbáltam , illetve a visszaküldött levél tartalma alapján látható , hogy vették a lapot és majd lesz valami akció a régi előfizetőknek is .De sajnos én már azt nem tudom megvárni , mert a leglényegesebb ( korlátlan és alacsonyabb ár ) dolgok nincsennek beigérve , bár még várok egy kicsit ( hiszek a csodákban ), mielőtt elhamarkodottan döntenék .
    Ha nem jön meg a válaszlevél az elkövetkező 2 hétben , akkor "viszlát" lesz nekik és ez már biztos .